Red Fox Swing

MASAŻE

MASAŻE dla pan i par

Zapraszamy panie i pary na masaże – relaksujące, odprężające, zdrowotne i erotyczne

Masaże wykonuje masażysta z kwalifikacjami
Możliwość zamówienia w tygodniu lub w soboty na wiadomość
info@redfoxswing.pl lub telefon 577-497-567( rozmowa telefoniczna , nie  SMS )

Koszt masażu:
CENA PROMOCYJNA W SOBOTY — 120 zl dla pani
w tygodniu – masaż 150 zl dla pani

masaże  także  dla par —  masażysta  i masażystka – terminy do uzgodnienia tylko telefonicznie

Hawajski masaż Lomi Lomi magia dotykania
Niemal wszyscy dziś prowadzimy nerwowy tryb życia. Stres to wprawdzie zjawisko normalne, a nawet potrzebne, mobilizujące, lecz gdy trwa zbyt długo, a po nim nie następuje odprężenie, jest szkodliwy dla zdrowia. Może być przyczyną różnorakich schorzeń, takich jak zaburzenia wydolności układu krążenia, bóle głowy i kręgosłupa, bezsenność, depresje, nerwice i wiele innych. Masaż uwalnia ciało od napięć. Zaspokaja też czasem potrzebę bliskiego kontaktu bez erotycznych podtekstów. Bo niektórym z nas bardzo brakuje dotyku. Matki głaszczą swoje dzieci, zakochani trzymają się za ręce – w ten sposób okazujemy miłość. Ale zwykłe przytulenie to także znak przychylności, dobrych intencji, przyjaźni i wsparcia dla drugiego człowieka. Ludzie nie powinni sobie skąpić takich znaków. Ostatnio trudniej o nie niż kiedykolwiek, ponieważ w naszym kręgu kulturowym każdy gest może być odczytany jako molestowanie seksualne. W powietrzu wiszą niezdrowe podejrzenia i sami już nie wiemy, z jakim zamiarem kogoś przytulaliśmy. W tych chorych czasach zapominamy, że każdemu z nas należy się najzwyklejsze, niewinne, życzliwe dotykanie. Łaknie tego nie tylkonasza skóra, ale i psychika. Nic dziwnego, że masaże cieszą się takim powodzeniem.

Masaż Tantryczny
Ten masaż to spotkanie ze sobą – przychodzisz, żeby poczuć i przyjąć siebie na różnych poziomach. – Ja jestem przewodnikiem w tym doświadczeniu, ale niczego nikomu nie daję, nawet nie nazwałabym tego wymianą . Po prostu tworzę przestrzeń, pozwalam, by pewne rzeczy się działy. Nigdy nie zaczynam od ciała, bo ciało musi być gotowe. Podobnie jak umysł. – Na początku siedzimy, rozmawiamy chwilę, żeby dana osoba oswoiła się ze mną, zadała pytania. Zawsze mówię: |Nie oczekuj niczego, po prostu bądź. Przyjdzie to, co ma przyjść, co masz poczuć. Chyba że czegoś nie chcesz, wtedy mów!|;. Chodzi o to, żeby nie tworzyć żadnych wyobrażeń. Nastawiać się na spokój, relaks i pełnię, a nie na ukierunkowaną przyjemność. Dostaniesz to, co da ci ciało, to, co ci jest najbardziej potrzebne. Wystarczy to przyjąć. Dzięki temu poczujesz głębokie zestrojenie – ze sobą, z życiem – z harmonią między niebem a ziemią. Masaż Holistyczny dotyku i zrozumienia do pełnej satysfakcji to masaż który wszelkimi zmysłami dotyku doprowadzi cię do bramy satysfakcji pozwoli rozgrzać twoje ciało, by stało się lekkie i było gotowe przyjąć to co pozwoli na holistyczne odprężenie całego ciała aby osiągnąć szczyt wierzchołka rozkoszy „POLECANY”

Tajski zdrowotny masaż stóp
Masaż tajski to starożytny masaż klasyczny, który ma właściwości masażu leczniczego i masażu relaksacyjnego. Łączy w sobie, akupresurę i refleksologię (masaż stóp). Jest to masaż, który według filozofii Tajów powinien skupiać się na rozciąganiu i uciskaniu miejsc zwanych „sen”. Tajski masaż leczniczy ma bardzo pozytywny wpływ na organizm: przyspiesza przemianę materii, stymuluję krew i limfę, pozwala się zrelaksować, zmniejszyć napięcie mięśniowe i w pełni odprężyć nasze stopy.

© 2021 Red Fox Swing

Theme by Anders Norén