Red Fox Swing

O KLUBIE

Nasz Club to prywatne i zamknięte miejsce dla miłośników swingu, naturyzmu, seksu grupowego dla ludzi lubiących zabawy erotyczne chcących tu urzeczywistniać swoje fantazje.Spotkania prywatne w kameralnym gronie

Swingersi to osoby, które lubią czasem się spotkać i uprawiać seks w większym gronie.

Do Clubu zapraszamy osoby prywatnie, które chcą spełnić swe intymne marzenia, albo po prostu się z ciekawością rozejrzeć, odkrywać, się zainspirować, wnieść trochę pikantności w swój związek. Można tu popatrzeć, wspólnie zabawić, ale do niczego nie jesteście zobowiązani, możecie zostać tylko przy swoim partnerze

Lokalizacja naszego klubu to Śląsk, blisko Katowic. Klub ma 300 m2, przytulne wnętrza, komfortowo i gustowne urządzone na trzech poziomach. To wyjątkowe miejsce, do którego zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby w niepowtarzalnej atmosferze oddać się uciechom życia erotycznego.Imprezy prywatne, dla grona osób prywatnych, lubiących spotkania w większym gronie.

Zapraszamy na rozmowy towarzyskie przy Drinku, można tu także się zrelaksować tańcząc przy muzyce, na wygrzewanie się w saunie, kąpiele w baseniku termalnym, a później po bliższym poznaniu się na wspólne szaleństwa na pierwszym i drugim Pietrze w otwartych sypialniach.

Wstęp do klubu wyłącznie dla osób pełnoletnich. Informacje jak wziąć udział w imprezie telefonicznie lub mailowo. Dyskrecja, higiena i bezpieczeństwo naszych gości gwarantowana.

© 2024 Red Fox Swing

Theme by Anders Norén